Za nami:

Pat Patent & Tomasz Piątek

Pat Patent & Tomasz Piątek

16-01-2009
  • Miejsce: Jazzga
  • Start: 21:00
Opis:

Pat Patent [Kraków] – adaptery, pady
Tomasz Piątek [Lublin] – Saksofon
Cookie Monster [Łódź] – adaptery

 

To już trzecia edycja imprez z cyklu Soul Confectionery. Specjalnie na tą okazję zaproszeni goście to pochodzący z Częstochowy Pat Patent oraz Lubelski saksofonista- Tomasz Piatek.

Pierwszy z nich ma na koncie płyty wydane wraz z grupami Żywe Srebro oraz Cudawianki. Oprócz tego miał przyjemność udzielaś się w nagraniach takich artystów jak Dizkret, Lari Fari, 247, Daniel Drumz, Prof czy Polistyren Ekspandowy. Od kilku lat dziala prężnie w Krakowie jako dj i producent. Jego sety wzbogacone są o gre na 16 padach oraz instrumentach klawiszowych.

Drugi z gości przyjedzie do nas z Lublina. jest absolwentem Jazzu i Muzyki Estradowej na Wydziale Artystycznym UMCS. udziela się w lubelskim Koolor Squadzie, Big Bandzie Instytutu Muzyki WA UMCS, licznych składach jazzowych, jest członkiem zespołu Dwootho, a także gra funkowe koncerty wspólnie z gościem poprzedniej edycji Soul Confectionery- Sushkinem.

Tradycyjnie- swoich gości specjalnych swoim setem wspomoże Łódzki promotor funku i soul’u, gospodarz cyklu, członek Return Of The Funky Monkey Crew oraz agencji Vintage Beats- Cookie Monster.

plakat