Za nami:

Mr.Krime

Mr.Krime

07-11-2009
  • Start: 21:00
  • Miejsce: Jazzga
Opis:

muzyka:
Mr.Krime – adaptery [Mako Boko, Kraków]
Cookie Monster – adaptery [gospodarz Soul Confectionery, Łódź]

Ciah Ciah – Streetart live [Wrocław]

 

Mr.Krime to postać, której w Łodzi raczej przedstawiać nie trzeba. Gdyby jednak jakimś cudem, ktoś nie wiedział o kim mowa, możemy powiedzieć, że to zdecydowanie czołowy polski turntablista co kilkukrotnie udowadniał zajmując pierwsze miejsca na zawodach poświęconych sztuce używania gramofonu jako instrumentu muzycznego. Możemy również zapewnić, że to człowiek o świetnym wyczuciu muzycznym, który przekaże Wam tej nocy, zgodnie z tradycją Soul Confectionery- potężną dawkę funku, soulu i jazzu. Mr.Krime ma na koncie niezliczone sety w Polsce oraz za granicą, występy u boku takich gwiazd jak Q Bert, Dj Vadim, Afrika Baambaata, a także takimi muzykami jak Sławomir Jaskułke, Krzysztof Dziedzic, Krzysztof Pacan, Piotr Wylężoł, Jarosław Śmietana oraz wielu wielu innych. Wraz z Danielem Drumzem oraz Jimem Dunloopem tworzą kolektyw Mako Boko.

Tym razem- płótno, malować będzie niezastąpiony Ciah Ciah , którego prace możecie oglądać przechadzając się ulicami polskich miast, a także poza granicami naszego kraju.

Tak jak na każdej edycji Soul Confectionery – wraz ze swoim gościem odrobinę muzyki ze swojej kolekcji przekaże Wam Cookie Monster. Szykuje się solidna noc!

plakatpraca Ciah CiahaCiah Ciah & Krimemr.Krimepijane towarzystwociah ciah work