Za nami:

Makala & Arka / Global Funk

Makala & Arka / Global Funk

23-10-2010
  • Miejsce: Jazzga
  • Start: 21:00
Opis:

Makala [Kraj Basków, Global Funk, Lovemonk rec.] – adaptery
Arka [Kraj Basków, Global Funk] – adaptery
Kuki Monstah [Soul Confectionery] -adaptery
Aqualoopa – live painting

wiecej

 

Koniec wakacji? Oficjalnie tak. Na Soul Confectionery wyznajemy jednak zasadę Endless Summer! Gość główny naszej pierwszej imprezy w tym sezonie przyleci do Was prosto z terenów, na których, na niedomiar słońca raczej narzekać nie można.

Mikel Unzurrunzaga Schmitz znany jako Makala to dj i producent pochodzący z miasta Zarautz, w Kraju Basków. Swoimi pierwszymi oficjalnymi produkcjami uraczył nas wraz z wydaniem albumu Hondartzan w ramach labelu Metak. W międzyczasie był jeszcze 7 calowy singiel Cartoon Tune/Partio la Tabla oraz Epka Vamos a Comer. Wszystko co wychodzi ze studia Makali, do tej pory- spotyka się z bardzo dobrymi recenzjami. Zarówno sety jak I jego własne produkcje to muzyczny eklektyzm, gdzie znajdziecie funk, soul, jazz, ale również wyraźnie mu bliskie elementy tropikalnej cumbii, boogaloo i innych latynoskich wtrętów. Prywatnie także fanatyk surfingu. W sam raz na wystraszenie, nieuchronnie zbliżających się do nas mrozów.

Makala jest członkiem kolektywu Global Funk, w skład którego wchodzi nasz drugi gość wieczoru , także pochodzący z Kraju Basków (Bilbao) dj Arka. Co prawda, metalowy dj case może przypominać komuś, z wyglądu bombę, to możemy zapewnić Was, że nasi goście skutecznie sterroryzują Was tego wieczoru tylko pomocy eksplozji najlepszego groove w mieście! DRŻYJCIE Igły gramofonowe !

Swoich gości, swoją selekcją wspomoże jak na każdym wydaniu Soul Confectionery – gospodarz cyklu- Ciasteczkowy Potwór.

Tradycyjnie już zaprosiliśmy też gościa, który podczas imprezy zapełni na Waszych oczach dwumetrowe płótno malarskie. Tym razem odpowiedzialnym za wrażenia wizualne będzie Aqualoopa. Grafik, ilustrator, na codzień wchodzący też w skład zespołów Artybishops I Long Long.

Zapraszamy!

Soul Confectionery, Aqualoopa live painting in Jazzga 23.10.2010, Łódź from Aqualoopa on Vimeo.

orain: 60 makala bartzelonan from debolex films on Vimeo.