Za nami:

Mac McRaw & Miściak & Gregor

Mac McRaw & Miściak & Gregor

29-01-2011
  • Miejsce: Jazzga
  • Start: 21:00
Opis:

Mac McRaw – adaptery
Miściak – adaptery
Kuki Monstah – adaptery
Gregor – malowanie live

 

Dj Mac McRaw znany takze jako Beathoven pochodzi z Wielkiej Brytanii. Jako właściciel labelu Puma Strut oraz członek Vinyl Veterans Squad upowszechnia I popularyzuje nośnik dźwięków jakim jest płyta winylowa. Vinyl Veterans Squad tworzą wraz z nim Rob Life, Bobby Boucher, Mr.Krum, Scratchy Muffin, Matt The Hat. Jest producentem hip hop’owych beatów tworzonych w stary tradycyjny sposób, w oparciu o zakurzone sample. Gral z takimi jak Schooly D, The Pharcyde, Dj Shadow i wielu innych. Produkcje muzyki zaczal od pierwszego nagrania dla Severe Carnage. Jego ulubionym nośnikiem jest winylowy singiel 7 calowy, który też będzie jedynym nośnikiem używanym przez naszych gości na najbliższej imprezie. Mozecie spodziewac sie korzennego hip hopu i wszystkiego na czym jest on oparty, a w szczegolnosci dobrego funku i soulu.
Miściak jest czlonkiem Soulservice. Najprezniej dzialajacego polskiego kolektywu funkowych djów w Polsce. Soul Service tworzą wraz z nim Papa Zura, Cpt.Sparky i Burn Reynolds. Nie sposób wymienić tutaj zasług kolektywu dla rozwoju polskiej muzyki, ich działalności promotorskiej, djskiej oraz wydawniczej. Najbardziej kojarzeni chyba z serią kompilacji Polish Funk wydanych w ramach wytwórni Muza.
Malowaniem podczas imprezy zajmie się znany Wam już bardzo dobrze Gregor. Przechodząc ulicą Lipową, Jaracza, w okolicach teatru Wielkiego oraz Zachodnią przy Legionów nie mogliście ominąć wzrokiem wielkoformatowych murali Gregora. Zajmuje się także projektowaniem mody.
Swoich gości jak zwykle wspomoże Kuki Monstah.

zapraszamy

www.soulconfectionery.com
www.myspace.com/djbeathoven
www.myspace.com/pumastrutrecords