Za nami:

Envee/Dominik Trębski/Ciah Ciah

Envee/Dominik Trębski/Ciah Ciah

13-03-2010
  • Miejsce: Jazzga
  • Start: 21:00
Opis:

Envee [Wwa] – adaptery
Dominik Trębski [Wwa] – trąbka
Cookie Monster – adaptery
Ciah Ciah [Wrocław] – streetart

 

ENVEE jest znany przede wszystkim ze względu na swój talent na polu produkcji muzyki. Kojarzony głównie z kooperacji z takimi artystami jak FISZ (Fisz & Envee „Fru!”) i NATU (Natu & Envee „Maupka comes home”). Wraz z MACEO WYRO założyli grupę NIEWINNI CZARODZIEJE. ENVEE ma także na koncie współpracę z MARIĄ PESZEK czy ANDRZEJEM SMOLIKIM, z którym tworzy duet POIKA. Angażuje się też w eksperymentalny, koncertowy projekt TOMASZA STAŃKO. Jest również autorem muzyki teatralnej, współpracując m.in.z teatrem Usta Usta, Porywacze Ciał, czy Polskim Teatrem Tańca.
ENVEE wystąpi tego wieczoru wraz z doskonałym trębaczem, który gościł już u nas w zeszłym roku- DOMINIKIEM TRĘBSKIM. Dominik znany jest chyba przede wszystkim ze współpracy z TWORZYWEM SZTUCZNYM, zespołu MUZYKOTERAPIA. Skonczył Wydział Jazzu w Szkole Muzycznej Drugiego Stopnia im. Fryderyka Chopina w Warszawie.
O stronę wizualną wieczoru zadba CIAH CIAH – wrocławski malarz tworzący głównie na polu streetartowym. Fetyszysta czaszek i piramid.
Goście wieczoru jak zawsze – wspomagani będą przez Cookie Monstera- gospodarza cyklu.