Za nami:

Dusty Jazz and Milk

Dusty Jazz and Milk

17 & 18-12-2010
  • Miejsce: Jazzga // Pauza
  • Start: 21:00
Opis:

18.12.2010
Jazzga [Łódź]:
Dusty – Jazz & Milk – adaptery
Kuki Monstah – adaptery
Tyber – live painting
………………………………….
17.12.2010
Pauza [Kraków]:
Dusty – Jazz & Milk – adaptery
Kuki Monstah – adaptery

 

Przedświąteczna Soulowa Ciastkarnia dostarczy Wam całą noc doskonałej muzyki. Gościem głównym wieczoru będzie specjalista w dziedzinie funk/soul/jazz, który przyjedzie do nas z Monachium. Dusty, bo o nim mowa – jest założycielem labelu Jazz and Milk. Do nagrania swojego debiutanckiego albumu „Keep it Raw” zaprosił do studia wielu jazzowych muzyków. Głosu użyczyła mu Carla Vallet, która współpracowała z artystami takimi jak Monday Michiru, Mondo Grosso, czy Dj KRUSH. Jej głos znany jest również z kampanii promocyjnej Audi Q7. Na płycie udziela się też wielu świetnych instrumentalistów takich jak Christian Doepke, Florian Riedl (znany m.in. z The High Fly Orchestra), Jerker Kluge (The High Fly Orchestra, The Boogoos) czy Alfred Hirsch. Album obracający się w gatunkach Funk, Jazz, momentami przesiąknięty elementami latynoskimi stanowi fuzję organicznych dźwięków urozmaiconą wspólczesnymi sposobami produkowania muzyki. Krążek spotkał się z głośnym odzewem ze strony Djów i stacji radiowych na całym świecie.
W ramach swojego labelu Dusty wydaje muzykę artystów takich jak Mr.Chop, Free The Robots, Rube czy Romanowski.
Dusty swoje sety kieruje zdecydowanie do odbiorców doceniających muzykę na wysokim poziomie. Głodni najlepszego funku, jazzu i wszystkiego co z nimi spokrewnione, zdecydowanie nie zawiodą się odwiedzając Soul Confectionery tej nocy.
W Jazzdze – Malowaniem tego wieczoru zajmie się znany Wam dobrze Tyber, a swoich gości wspomoże tradycyjnie już Cookie Monster.
Dżez, Mleko i Ciasteczka!

www.myspace.com/dusty45
www.myspace.com/jazzandmilk
www.jazzandmilk.com
www.soulconfectionery.com

Dusty @ JazzgaDusty @ Pauza