Za nami:

Burn Reynolds // Dominik Trębski

Burn Reynolds // Dominik Trębski

03-04-2009
  • Miejsce: Jazzga
  • Start: 21:00
Opis:

Burn Reynolds [Warszawa] – adaptery
Dominik Trębski [Warszawa] – trąbka
Cookie Monster [Łódź] – adaptery

 

Na szóste wydanie Soul Confectionery zaproszony został gość, który na polskiej scenie funk/soul bez wątpliwości ma dużo do powiedzenia. Burn Reynolds to jedna czwarta najbardziej znanego funkowego crew djów w naszym kraju. Mowa tu oczywiście o Soulservice, które dzieli razem z Papa Zura, Cpt.Sparkym oraz Mistym. Zaczynał w latach 90-tych w lokalnych sound systemach. Był prezenterem audycji “Fusion” w Jazz Radiu- audycji skupionej na czarnych gatunkach muzycznych- soul, funk, jazz, reggae, disco itd. W Warszawie zajął się prowadzeniem cyklu imprez “Fulkolor” w Pruderii, “Brown Sugar” w Paprotce w ramach, których przyczynił się do występów takich artystów jak

Soul Jazz Sound System ora Fryer (Jazzman Records), Smoove (Acid Jazz Rec) Florian Keller (Compost, Perfect Toy), Beathoven (Puma Strut), Henry Storch (Unique Rec.), Stupid Deep. Grywal z takimi dj’ami jak Nicky Siano (Gallery, NY) Ed Piller (wraz z Gillesem Petersonem zalozyl legendarna wytwórnie Acid Jazz ), Andy Votel (B-Music, Finders Keepers) Bobby Boucher (Puma Strut), ,Joseph Malik (Compost), 7 Samurai (G.A.M.M) i wielu innych polskich i zagranicznych dj’ów. W chwili obecnej- rezydent klubu Balsam.

Drugim gościem wieczoru będzie Dominik Trębski. Muzyk ten znany jest przede wszystkim z nagrań i koncertów wraz z zespołem Tworzywo Sztuczne. W chwili obecnej zaangażowany w projekt Muzykoterapia (Iza Kowalewska, Wojtek Traczyk). Skonczył Wydział Jazzu w Szkole Muzycznej Drugiego Stopnia im. Fryderyka Chopina w Warszawie.

Tradycyjnie już oczywiście swoją selekcją wyszperanych tu i ówdzie rare grooves swoich gości wspomoże Cookie Monster.

plakat internet 2