Za nami:

2 Urodziny Soul Confectionery

2 Urodziny Soul Confectionery

20-11-2010
  • Miejsce: Jazzga
  • Start: 21:00
Opis:

Sushkin & The Sex Machine Band – live/jam
dj Late – adaptery
Kuki Monstah – adaptery

 

tak! Sami się nie zorientowaliśmy kiedy to się stało, ale stuknęły nam już dwa latka! Z tej okazji impreza urodzinowa cyklu, będzie wydarzeniem trochę odmiennym od pozostałych. Zaprosiliśmy z tej okazji zespół Sushkin & The Sex Machine Band. Samego Suchego znacie już z występu wraz z ekipą Break Da Funk w zeszłym roku. Gra na trąbce, brownuje i tańczy wykorzystując wschodni temperament. CZOŁOWY PRZEDSTAWICIEL LUBELSKIEGO LUMPENJAZZU!!! Wokalista i trębacz funkowo-acid-jazzowego zespołu BlooZbir z którym w 2000 r. wydał płytę „Looblin Funk”. Członek Koolor Squadu – Singiel “Cytrusowa Rewolucja”, składanka radia BIS “Bardzo Inna Selekcja” a płyta wciąż na wydaniu. Udział w Funkowym MIX-sie Ojca Karola “SEPUKULTURA”wydanym nakładem Break Da Funk oraz na winylu “TAJNIAK” Zatrąbił na płytach zespołów Czarno Czarni i BACK BEAT. Wspólpracuje z ekipą BREAK_DA_FUNK i zespołem SŁOMA I PRZEDWIETRZE.
Tym razem przyjedzie on do nas ze wsparciem czterech dodatkowych instrumentalistów (z których znacie zresztą także saksofonistę).
Występ będzie dość nietypowy. Ekipa nie ma zamiaru grać typowego koncertu, a być z nami przez całą noc przeplatając granie live z dj setami. Selekcją płyt zajmą się, zaś dj Late I gospodarz- Kuki Monstah.
DJa Late mieliście okazję usłyszeć niedawno w Jazzdze w ramach Diggin Festu goszczonego na naszym cyklu. Od kilku lat grywa on w Krakowie, dokąd przeniósł się z rodzinnej Łodzi. W obu miastach promował głównie funk, soul i disco z lat 70ych oraz 80ych, choć ostatnio nie stroni od dobrego ‘nowego’ disco, house’u i innych gałęzi współczesnej muzyki do tańca. Poza ubiegłorocznymi rezydenturami w krakowskich klubach Ministerstwo i Mish Mash z płytami odwiedził również m. in. Łódź Kaliską W Krakowie (KRK), Pięknego Psa (KRK), Funky Music Bar (KRK), Materię (KRK), Słodko-Gorzką (ZG), Meskal (PZN), Stare Kino (PZN), Bagdad Cafe (LDZ), Piano Cafe (LDZ), czy Kamforę (WRO). Od ubiegłego roku prowadzi z DJem Buttonsem niedzielną audycję “Mikstejp” na falach radiofonii.fm

Zapraszamy!

Www.soulconfectionery.com